دو خبرنگار اصلاح‌طلب که به اتهامات امنیتی بازداشت شده بودند، به طور موقت آزاد شدند تا به منتظر رای دادگاه تجدید نظر باشند.

روایت الهه و نیلوفر از جرم‌های امنیتی علیه مردم ایران+ صوت

فارس پلاس؛ روایت روز -«الهه محمدی» و «نیلوفر حامدی» دو خبرنگاری که اتهامات امنیتی داشتند، روز گذشته به قید وثیقه به طور موقت تا زمان صدور رای دادگاه تجدیدنظر آزاد شدند. رسانه‌های جریان اصلاحات با آب و تاب این موضوع را اطلاع رسانی کردند و برخی از اعضای این جریان به گونه‌ای که این افراد به طور کل آزاد شده‌اند، به آنان تبریک گفتند که به نظر می رسد یک تلاش و عملیات رسانه‌ای برای سفیدشویی اتهامات این افراد است.

 

تلاش ضدانقلاب برای پنهان کردن مدارک الهه محمدی

اما سئوال اینجاست که آیا مدارک و واقعیات اقدامات تحریک آمیز این دو خبرنگار در حوادث سال گذشته قابل کتمان و پنهان کاری است؟

بخشی از صوت مکالمه «غنچه قوامی» از اعضای ضدانقلاب خارج نشین با «الناز محمدی» خواهر الهه محمدی بسیار جالب توجه است. قوامی که خارج از ایران فعالیت‌های ضد ایرانی انجام می‌دهد به خواهر الهه محمدی با دستپاچگی و نگرانی برای پنهان کردن آثار روابط این دو می‌گوید: « بگو گوشی رو یه جا تو گلدونی یه جایی خاک کنه. اگر گرفتنش پسوردها را بازیابی نکنند. من ایمیلشو دادم ببندند!»  

نظر دهید