مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان یزد گفت: قریب به ۱۰۰۰ برگ سند کاداستری طرح نهضت ملی مسکن شهرستان ابرکوه در جلسه شورای مسکن این شهرستان تحویل راه و شهرسازی شد.

تحویل ۱۰۰۰ سند نهضت ملی مسکن در ابرکوه

به گزارش معرفی پارک ناژوان اصفهان از ابرکوه، مهدی اقبال در جلسه شورای مسکن این شهرستان، اظهار کرد: با هدف ارائه خدمات آسان و ارزان و در راستای امید آفرینی و خدمتگزاری به مردم، طرحهای متنوعی در سطح استان یزد در حال اجرا داریم.

وی افزود: در این زمینه، افزایش تعویض اسناد دفترچه‌ای و صدور اسناد کاداستری در بخش‌های مختلف همچون زراعی، شهری و روستایی و دستگاه‌های دولتی دنبال می‌شود.

مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان یزد گفت: یکی از این طرح‌ها، طرح تعویض ۱۴ هزار سند مالکیت دفترچه‌ای به کاداستری تا ۲۲ بهمن است که با جدیت در اداره کل و واحدهای ثبتی در حال پیگیری است.

اقبال خاطرنشان کرد: در این راستا و در قالب فعالیت‌های جهادی و نذر خدمت همکاران پرتلاش استان ، طرح تعویض اسناد دفترچه ای همزمان با هفته بسیج این طرح در سراسر استان آغاز شده و تا دهه فجر به سرانجام خواهد رسید.

وی در پایان طرح دیگر را که با جدیت و دوشادوش دولت در حال انجام است، صدور اسناد طرح نهضت ملی مسکن اعلام کرد و گفت: در این خصوص قریب به ۱۰۰۰برگ سند کاداستری از سایت‌های ۳۳ و ۴۰ هکتاری شهرستان ابرکوه صادر و تحویل مسئولان راه و شهرسازی این شهرستان شد.

پایان پیام/د

نظر دهید